WYCIĄGI W POLSCE I W CZECHACH

 

 

 

 

Zimą na Śląsku Cieszyńskim cieszyć się można wieloma rodzajami aktywnych form wypoczynku, a przede wszystkim licznymi stokami o idealnych warunkach narciarskich.

W okolicach Zamku w Dzięgielowie znajdziemy ponad 70 wyciągów narciarskich, w tym 10 krzesełkowych w Ustroniu, Wiśle i Istebnej.

 

Mnogość możliwości uprawiania wszelkiego rodzaju sportów zimowych przyciąga tych, którzy uwielbiają zimowe szaleństwa na śniegu. Na gości czekają świetnie przygotowane trasy do nart biegowych (zwłaszcza Kubalonka z trasami FIS oraz Ustroń, Wisła, Istebna). 

 

WIĘCEJ

 

 

 

 

 

 

Ponieważ Zamek w Dzięgielowie położony jest przy samej granicy z Czechami to najlepszym kierunkiem i wyborem miejsca dla sportów zimowych jest właśnie pasmo Beskidu Morawsko-Śląskiego, z jego najwyższym

szczytem - Łysa Góra (Lysá Hora) (1 323 m n. p. m.).

 

Od Zamku do pasma Beskidu Morawsko-Śląskiego jest kilkanaście kilometrów, a na turystów czekają tam wspaniale przygotowane stoki w takich miejscowościach jak Reka, Mosty u Jablunkova, Javorovy Vrch, Lysá hora oraz atrakcyjne w stosunku do polskiej strony ceny. 

 

WIĘCEJ

Joomla Free Templates designed by Website Hosting

Joomla! Debug Console

Session

Profile Information

Memory Usage

Database Queries