Kategorie:

Komody do pokoju młodzieżowego

Komoda to wielofunkcyjny mebel skrzyniowy pełniący funkcję praktyczną ale również bardzo często dający idealne pole do popisu w aranżacji wnętrza. Idąc z duchem czasu- nowoczesne komody młodzieżowe zaskakują swoim wyglądem, atrakcyjnym wykończeniem i niebanalnym designem. Meble te wybierane są więc przez rodziców do pokoju młodzieżowego nie tylko w celach dodatkowej przestrzeni do przechowywania, ale również jako dekoracyjne dopełnienie aranżacji. Ciężko znaleźć pokój młodzieżowy, w którym nie ma komody.

Komoda młodzieżowa- niezastąpione miejsce do przechowywania

W pokoju nastolatka często panuje chaos i bałagan. Komoda dzięki dużej ilości półek zamykanych frontami i szuflad, pomieści bardzo wiele przedmiotów, a co za tym idzie, pozwoli utrzymać porządek w pokoju. Dodatkowo znajdujące się w niej rzeczy, dzięki zamykanym drzwiczkom nie kurzą się. Mebel może służyć nie tylko do przechowywania ubrań i bielizny, ale także zabawek, podręczników, przyborów szkolnych i książek. Połączenie kilku komód młodzieżowych z powodzeniem zastąpi dużą szafę, która nie zawsze zmieści się w pokoju. Znaczna część młodzieży, życzy sobie w pokoju telewizor oraz konsolę do gier. W takim wypadku komoda może stać się również stylowym meblem  pod multimedia, zamiast szafki RTV. Mebel ten oprócz sprzętu RTV pomieści również płyty, piloty, kable lub pady.

Jaką komodę wybrać do pokoju młodzieżowego?

Wybierając komodę młodzieżową, rodzice często pytają dziecko o preferencje co do jej wyglądu. Nic nie stoi na przeszkodzie w zadaniu takiego pytania w przypadku młodzieży, jednak gdy dziecko jest bardzo małe, jego gust zmienia się niezmiernie szybko. Aby uniknąć corocznej zmiany mebli, warto postawić więc na uniwersalną komodę „na wyrost” w stonowanych kolorach, która nie będzie zbyt dziecinna. W sklepie BOOMI znajdziesz komody młodzieżowe w przeróżnych stylach, rozmiarach, kolorach i designach, dzięki czemu z pewnością wybierzesz mebel odpowiadający preferencjom Twoim i twojego dziecka. Jeśli pokój młodzieżowy jest niewielkich rozmiarów, świetnym rozwiązaniem będzie komoda minimalistyczna i prosta w wyglądzie. Taki mebel nie zagraci optycznie pomieszczenia. Jeśli natomiast w pokoju są w ciemne kolory ścian, warto wybrać komodę w odcieniu bieli z połyskiem, która będzie odbijała światło, rozjaśniając tym samym pokój. W nowoczesnym pokoju nastolatka doskonale zaprezentuje się komoda z metalowymi okuciami lub uchwytami.

Komoda młodzieżowa może być spójna z pozostałymi elementami wyposażenia w pokoju lub dobrana jako niezależny dodatek z innej kolekcji. Odpowiednio połączona z pozostałymi bryłkami, będzie stanowić ciekawy element aranżacji.